Zawody tenisowe ( 2009-06-30 09:59:13 )

    Już po raz kolejny wzięliśmy udział w prestiżowym turnieju tenisa stołowego, rozgrywanym w Domu na Trakcie. W naszych szeregach nie mamy wybitnych pingpongistów, lecz zawsze bardzo chętnie bierzemy udział w tych rozgrywkach. Tam mamy okazję uczyć sie od najlepszych.

    Duży sukces osiągnął nasz debel w składzie Kamil Paczesny, Piotrek Krawczyk. Chlopaki zajęli bardzo wysokie trzecie miejsce pokonując w meczu o brąz silny debel gospodarzy 3 - 2. Nie  gorzej spisała sie Magda Bońkowska, która w rozgrywkach singla pań uplasowała się na wysokim czwartym miejscu. Pojedynek o brąz przegrała z utytułowaną zawodniczką Domu Dziecka Bohaterów 0 - 3.  Magda dostała szansę walki o kolejny brąz, tym razem w parze z Piotrkiem Krawczykiem. Niestety nie udało się. Nasza para mieszana uległa po zaciętym pięciosetowym pojedynku mikstowi z Radości 2 - 3.

    Oto nasz turniejowy dorobek: raz udało nam się wskoczyć na pudło i dwukrotnie zajęliśmy to najgorsze dla sportowca czwarte miejsce. To chyba nieźle, biorąc pod uwagę klasę rywali z jakimi przyszło nam sie zmierzyć. Za każdym razem wypadamy co raz lepiej na imprezach tenisa stołowego. Jesteśmy pewni, że niedługo i w tej dyscyplinie sportowej, będziemy sięgać po najwyższe laury. Trzeba tylko cierpliwie i systematycznie trenować!!!

Aktualności

Wycieczka do Grecji

Dzięki uprzejmości

czytaj więcej

Zawody tenisowe

Już po raz kolejny wzięliśmy udział

czytaj więcej

Osiemnasta Łukasza

W życiu każdego człowieka

czytaj więcej